Usuwanie Wirusów

Oprogramowanie komputerowe to nie tylko programy mające nam ułatwić życie. Gwałtowny rozwój internetu i związana z tym ułatwiona wymiana informacji pomiędzy maszynami podłączonymi do sieci internet to doskonałe środowisko dla rozwoju szkodliwego oprogramowania. Najlepszym tego przykładem mogą być popularne sieci P2P łączące setki użytkowników internetu którzy dzielących się nie tylko żądaną treścią ale i szkodliwym oprogramowaniem rezydującym na ich komputerach.

Twórcy złośliwego oprogramowania (ang. malware) to nie tylko wysokiej klasy hakerzy chcący nam wykraść pieniądze z konta bankowego za pomocą trojanów backdorów, lecz również zwykli wandale tworzący złośliwe oprogramowanie (ang. adware) uprzykrzające nam życie. Oprogramowanie to uruchamia w naszej przeglądarce www reklamy (zwykle banery pop-up) lub przekierowuje wyniki wyszukiwania na strony ze złośliwym kodem infekujące ofiarę czy wyświetlające niechciane treści.
Niestety w większości przypadków zainstalowane na komputerach oprogramowanie antywirusowe ignoruje tą kategorię malware pozwalając na jego swobodne działanie.
W ostatnim czasie sławę zyskały wirusy komputerowe wymuszające okup od użytkownika komputera szyfrujące dane użytkownika lub blokujące komputer np. wirus UKASH. Wirus ten blokuje komputer wyświetla stroną internetowa z wizerunkiem policjanta lub prezydenta i informuje że użytkownik złamał prawo ściągając z internetu treści podlegające prawu autorskiemu. Nasz serwis komputerowy świadczy usługi  usuwania wszelkiego rodzaju malware czyli wirusów komputerowych, złośliwego oprogramowania typu adware, spyware, trojanów, robaków internetowych i innego tego typu software.

Jeśli zauważą Państwo niepokojące objawy po włączeniu swojego komputera/laptopa zalecamy natychmiastowe odłączenie się od sieci internet i zlecenie nam wykonania skanu antywirusowego. Dobrze wykonane skanowanie nie ogranicza się tylko do wyleczenia komputera z wirusów, ponieważ infekcja może szybko powrócić.

Zlecając nam skan zainfekowanego wirusami komputera masz pewność że:
– wielokrotnie skanujemy dysk usuwając malware typu: adware, trojan, backdor, keylogger, spyware itp
– usuwamy wszelkie inne niebezpieczne pliki
– sprawdzamy ustawienia zabezpieczeń systemu.

Zapraszamy!

Umów się z naszym Serwisantem na usuwanie wirusów! – tel. 880-779-551. Nasz Serwis Komputerowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz w sobotę od 9.00 – 15.00